Puķēm
un dārzeņiem 1kg

1 kg

Mēslojuma devas ir atkarīgas no auga lieluma un veģetācijas perioda ilguma. Tā pirms dārzeņu – sīpolu, galda biešu, kāpostaugu – sējas vai stādīšanas pamatmēslojumā pietiks ar 200-250 g/m2 kamieļu, lamu un alpaku mēslojuma, savukārt burkāniem vajadzētu mazāk, ap 100-120 g/m2.

Siltumnīcā šo mēslojumu racionālāk būtu lietot 3-4 nedēļas pirms gurķu vai tomātu stādīšanas ap 200 g/m2 un atkārtoti 2-3 nedēļas pēc dēstu izstādīšanas. Ja šo augu audzēšana ilgst vairāk par 4 mēnešiem no iestādīšanas, var būt vajadzīga vēl viena papildmēslošana atkal pēc 3-4 nedēļām pēc otrās, tāpat ap 200 g/m2. Jāatceras, ka šīs ir lēnas iedarbības mēslojums un ar vairākām pakāpeniskām devām augi tiks nodrošināti ar barības elementiem visu augšanas laiku.

Granulas var ierušināt tieši augsnē, bet var lietot arī izšķīdinātā veidā, tā būs vieglāk panākt vienmērīgu mēslojuma sadali visā apstrādātā platībā. Tā dārza puķēm un dārzeņiem 200 g mēslojuma paciņu var izšķīdināt spainī (7-10 l) ūdens, atstāt uz 12 stundām, pēc tam aplaistīt ar šo šķidrumu 2-3 m2 lielu platību. Atkārto ar 2-3 nedēļu intervālu.

Previous slide
Next slide

Lietošanas instrukcija

Sauju ar granulām ieber zemē pie auga saknēm.

Laistot augus, granulas baro auga saknes.

Granulas atšķaida ūdenī, attiecībā – viena sauja granulu (~50 gr.) uz vienu litru ūdens.

Pēc 12 stundām maisījums ir gatavs lietošanai.

Minētais daudzums izlietojams uz 1 m2 ar 2 – 3 nedēļu intervālu.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.